FILOSOFIE NAŠEHO PRIVÁTNÍHO BANKOVNICTVÍ


Friedrich Wilhelm Raiffeisen není pouze jméno zakladatele naší finanční skupiny. Dnes je to také značka, pod kterou banka poskytuje služby privátního bankovnictví.

Partner pro Vás

Nabízíme Vám dlouhodobě budované know-how globálních finančních trhů a individuální investiční poradenství zkušených privátních bankéřů, portfolio manažerů a analytického týmu.

Profesionalita a zkušenost našich privátních bankéřů jsou pro kvalitu našich služeb určující. Abychom mohli poskytovat exkluzivní bankovnictví, vycházíme ze znalosti detailů. Naší prioritou je pochopení vašich individuálních finančních potřeb a cílů. K jejich naplnění budeme směřovat již od první schůzky s Vámi. Navrhneme pro Vás optimální investiční strategii a zajistíme potřebnou administrativu. Vývoj Vašich investic s Vámi budeme průběžně konzultovat. Budeme navrhovat nová řešení, a reagovat tak na Vaše aktuální finanční potřeby.

Vaše investice

Máte možnost si zvolit, zda o svých investicích budete rozhodovat sami, zda jednotlivé investice budete konzultovat se svým privátním bankéřem nebo zda správu svých aktiv zcela svěříte do rukou zkušených portfolio manažerů.

Služba Asset Management

znamená, že Vaše aktiva spravuje banka v rámci individuálního portfolia cenných papírů v souladu s předem schválenou investiční strategií.

Obchodování na bázi komisionářské smlouvy

je určeno pro zkušené investory, kteří o struktuře svých investic a jednotlivých obchodech s investičními instrumenty rozhodují samostatně. Komisionářská smlouva zahrnuje obchodování s tuzemskými i zahraničními cennými papíry, obchodovanými jak na burzovních, tak i na mimoburzovních trzích.

Vstupte do světa privátního bankovnictví Raiffeisenbank

Profesionalita a zkušenost privátních bankéřů zajišťují kvalitu našich služeb.

Exkluzivní produkty šité na míru
Investiční instrumenty a produkty, domácí i zahraniční
Prioritní zpracování úvěrových návrhů

Jedinečné zážitky s FWR

Privátní bankovnictví Friedrich Wilhelm Raiffeisen nabízí exkluzivní servis i mimo banku.

Pořádání golfových turnajů a společenských akcí

Raiffeisenbank je oficiální bankou českého golfu a mimo jiné pořádá pro své klienty golfové turnaje. Sportovní zážitek zprostředkovávají také pozvánky na významná hokejová a fotbalová utkání.

Kromě sportovních událostí zveme své klienty i na mnoho společenských a kulturních akcí, jako jsou výjimečné koncerty a divadelní představení, ale také ekonomické semináře.

Vstup do letištních salonků

K Vašemu pohodlí při cestování přispěje volný vstup do více než 1000 letištních VIP salonků ve 100 zemích a na více než 320 letištích.

Návštěva VIP salonku Vám umožní plánovat schůzky, psát zprávy, využívat telefon, počítač nebo jen odpočívat, sledovat televizi, číst noviny a občerstvit se v příjemném privátním prostředí během čekání na odlet.